OK PALIVA Rekord 7 Uhelné brikety 700 kg

• Produkt jsem měl již odzkoušený
    • Brikety dokáží hořet až 12 hodin
    • Velká výhřevnost
    • Extrémně málo popela

Tyto brikety doporučuji všem. Dlouho hoří mají vysokou výhřevnost. Topím s nimi tak, že celý balík hodím do krbu a nemusím přikládat cca 12 hodin. Krb mám stažený. Pokud potřebuji extra teplo tak krb pootevřu na polovinu ( přívod vzduchu ). S těmito briketami jsem velice spokojen.

Druh paliva
brikety

Hnědouhelné německé brikety Rekord pocházejí z oblasti lužického revíru a na českém trhu se staly zárukou kvality. Brikety Rekord svazek 25 kg najdou své uplatnění v celé řadě topenišť – od moderních krbů po vysoce výkonné kotle. Lužické brikety REKORD se lisují ze sušeného hnědého uhlí, do kterého se nepřidávají žádná pojiva. Konstantně vysoká kvalita tohoto zušlechtěného produktu je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. S tímto výrobkem ušetříte čas se skládáním paliva a oceníte především jeho jednoduché uskladnění, snadné objednání a dodávku až do domu. Uhelné brikety jsou oblíbené nejen pro vysokou výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí, ale i pro krásné plameny, které Vás potěší při dlouhých večerech u krbu. Na brikety REKORD se můžete vždy spolehnou - jejich kvalita je konstantní. Brikety uhelné se často díky dlouhotrvajícímu žhnutí srovnávají s kůrovou briketou neboli noční briketou. Hnědouhelné brikety se doporučují kombinovat s palivovým dřevem. Balené brikety Vám přinášejí komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy si můžete koupit přesně tolik, kolik potřebujete a zároveň víte, jakou hmotnost skutečně dostanete. Uhelné brikety Rekord balíme v našem moderním balícím centru a jsme tedy přímo výrobci balených briket obchodní značky OK Paliva. S nákupem u nás máte jistotu, že zboží dostáváte přímo z našeho výrobního skladu. Při topení hnědouhelnými briketami hraje důležitou roli počáteční teplo. Proto je třeba používat vhodné podpalovače a dostatečné množství dřiví na zatápění. Na rovnoměrně rozžhaveném podloží se brikety zapalují nejlépe. Když chytnou, jsou pro ně typické vytrvalé, klidně mihotající plameny. Na rozdíl od štípaného dřeva se nemusí briketami REKORD tak často přikládat a díky vysokému obsahu energie vydrží žhnout i přes noc. Můžete se spolehnout, že uvnitř se vždy nachází zboží vynikající kvality. A to si můžete ověřit sami!

balení.

• kvalitní nedehtuje topný prostor

• Produkt jsem měl již odzkoušený
    • Brikety dokáží hořet až 12 hodin
    • Velká výhřevnost
    • Extrémně málo popela

• , zakoupeno v OK Paliva

zatím nehodnotím, objednala jsem prvně

• , zakoupeno v OK Paliva

Produkt odpovídá mím představám.